fbpx

İLHAM AL!

Örnek rotalarımızı inceleyerek istediğin gibi bir rota oluşturabilirsin veya bizimkilerden birini seçebilirsin. Her bir örnek rota için önerdiğimiz süreler var. 8 gün, 11 gün, 15 gün gibi. Bu gün sayılarını aklında tut, fiyatını hesaplarken ihtiyacın olacak. 

22 Gün - 19 Şehir

Rahat rahat sindire sindire mi gezmek istiyorsun? Bu seyahatte Paris’te bankta dilediğin kadar oturabilirsin. Amsterdam’da şehrin göbeğinde konaklayabilirsin. Bol bol vaktin var.

İNCELE

Venedik'ten Paris'e Karavanla Yolculuk

Bu program Venedik’ten Başlar, Paris’e kadar uzanır. Avrupa’nın tamamında anlaşmalı 252 adet karavanımız var.

İNCELE

Orta Avrupa'da Karavanla Yolculuk

Köln’den Lüksemburg’a uzanan 11 günlük bir serüven. Amsterdam, Roterdam, Brüksel, Paris. Rotada istediğin gibi değişiklik yapabilirsin.

İNCELE

18 Gün - 15 Şehir

Az vaktin var, Avrupa’yı merak ediyorsun, her yeri de görmek istiyorsun,  yoğun tempoya da hazırsın. Seni anlıyoruz. O zaman bu seyahat tam sana göre. 

İNCELE

Venedik'ten Amsterdam'a Karavanla Yolculuk

Bu program Venedik’ten Başlar, Amsterdam’a kadar uzanır. Yol üstündeki  tüm güzellikler programımızda yer alıyor.

İNCELE

Özgürce Yaşa

Seyahatini planlarken rotanı dilediğin gibi hazırlayabilirsin. İstediğin şehirden başlayıp istediğin şehirde bitirebilirsin. Hazırlıklarını yaparken uzman ekibimiz destek olacak.

İNCELE

İskandinavya'da Karavanla Yolculuk

İsveç, Norveç ve Danimarka. İskandinavya’yı keşfetmek için bir karavan kirala. Avrupa’nın en pahalı bölgesini en hesaplı şekilde rahatça gez.

İNCELE

Karavan Seyahati Tam Sana Göre

Karavanla gezmek tam sana göre değil mi gerçekten de? Hem diğer Avrupa seyahatlerine göre daha hesaplı, hem de konforlu. Güzel bir manzara mı gördün? Çek karavanını manzaranın karşısına... At kamp sandalyelerini dışarı... Manzaranın tadını çıkart. Bu örnek bir plandır. Şehirleri değiştirebilirsin. Gün sayını değiştirebilirsin. Seyahat danışmanlarımızla planlama yapmadan önce tahmini bir fiyat hesaplamak ister misin? 

Fiyat HesaplaSıkça Sorulanlar

Dünyamıza Hoşgeldin

Karavanla Keşfet, bir Keşfet101 markası. Dünyanın bir çok noktasında, hemen hemen her kıtada, tasarrufu sefen, maceraya doyamayan gezginler için seyahatler organize ediyoruz. Avrupa'nın da en iyi karavanla gezilebileceğini düşünüyoruz. 🙂

RotalarımızBiz Kimiz?

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

8 + 7 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 444 4 102 | +90 530 030 78 50 | info@kesfet101.com