fbpx

BİZ KİMİZ?

101, üniversitelerde giriş derslerinin kodudur. Sosyoloji101, Coğrafya101. Sosyoloji’ye giriş, Coğrafya’ya giriş gibi. Biz de üniversite yıllarında yolculuğumuza başladığımızda, gördüğümüz yerleri arkadaşlarımıza gösterirken, onlara aynı zamanda keşfetmeyi öğretmek gibi gizli bir misyonumuz vardı. Keşfetmeye Giriş,  Keşfet101. 🙂

2015 yılından beri Keşfet101, Türsab’a 9787 numarasıyla kayıtlı A sınıfı resmi bir seyahat acentasıdır.

Hindistan, Fas, Mısır ve İran ile başladık. Sonra Ürdün ve Lübnan rotalarını ekledik. Sonra Avrupa’da gezmenin en konforlu ve en hesaplı yolunu bulduk. Karavanla Keşfet‘i yarattık.

Şimdi Vietnam – Kamboçya – Tayland, Malezya – Singapur turlarımızla Asya’dayız. Peru – Bolivya – Şili ve Meksika Küba turlarımızla Latin Amerika’dayız. Karavanla avrupadayız. İskoçya’nın yüksek tepelerindeyiz. Cezayir’de çölde Antik Roma kentlerindeyiz. Kafkasya’da ata topraklarındayız. Büyüyen ekibimizle gezginlerimize dünyanın her köşesinde hizmet veriyoruz.

Kervan yolda düzülürmüş. Bizim kervanımız da biraz öyle oldu.

Karavan Seyahati Tam Sana Göre

Karavanla gezmek tam sana göre değil mi gerçekten de? Hem diğer Avrupa seyahatlerine göre daha hesaplı, hem de konforlu. Güzel bir manzara mı gördün? Çek karavanını manzaranın karşısına… At kamp sandalyelerini dışarı… Manzaranın tadını çıkart. Bu örnek bir plandır. Şehirleri değiştirebilirsin. Gün sayını değiştirebilirsin. Seyahat danışmanlarımızla planlama yapmadan önce tahmini bir fiyat hesaplamak ister misin? 

Fiyat HesaplaSıkça Sorulanlar

Bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım.

6 + 11 =

Sultan Ahmet Mahallesi, Keresteci Hakkı Sokak, No:21/A, Fatih, İstanbul | 444 4 102 | +90 530 030 78 50 | info@kesfet101.com